Терміново ! Анонс ! smart-марафон “Захисти мої права”

smart-марафон “Захисти мої права”

1 червня 2017 року з 10.00 до 15.30 год. у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю відбудеться дитячий smart-марафон “Захисти мої права”, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Під час smart-марафону, який відбудеться під егідою захисту прав дітей з інвалідністю (#дитячиймарафонправ #IkidIhavetheright), для дітей та батьків організатори проведуть майстер-класи із народної творчості, із кулінарної майстерності, малювання крейдою, навчаться аквагриму, пригощатимуть гостей смаколиками, приготовленими власноруч тощо. Під час марафону діти створять власне дерево бажань, а батьки ознайомляться із роботою новоствореного шоу-руму засобів технічної реабілітації, де можна буде замовити та оформити візки, ортопедичне взуття, протези, засоби фізичної реабілітації тощо.

В програмі свята також майстер-клас із танців від зіркового тренера студії танців Лілії Ребрик та Андрія Дикого, показ мод вихованцями Центру від відомих українських дизайнерів та майстер-класи від знаменитих журналістів, які спільно з дітьми створюватимуть телепрограму та навчатимуться відеоінтерв'ю.

Під час smart-марафону, о 12.00 год., Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ освятить приміщення Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю.

Проведення “Дитячого марафону прав” за задумом організаторів має привернути увагу суспільства до реалізації прав дітей з інвалідністю на освіту, свободу слова, здобуття професії, медичну та реабілітаційну допомогу, вільне висловлювання особистої думки тощо.

Дата і час події: 1 червня 2017 року, з 10.00 до 15.30 год.

Адреса: м. Київ, вул. Олени Теліги, 37 Г, Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю.

Додаткова інформація: 067 440-69-85, Віктор Сальков.Інші події