Вийшла в світ книга «Основи соціальної педіатрії»

кнгига Основы социальной педиатрии

Багаторічний досвід практичного впровадження основних напрямків та методів медичної та соціально-педагогічної реабілітації дітей з обмеженням життєдіяльності як в Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи (модельний центр), так і в широкій мережі лікувально-профілактичних закладів Міністерства охорони здоров’я в регіонах України спонукав до перевидання навчально-методичного посібника «Основи соціальної педіатрії».

У двотомному виданні висвітлений сучасний етап становлення дитячої реабілітаційної служби в Україні в аспекті реалізації Концепції соціальної педіатрії. В книзі представлений власний багаторічний досвід авторів по практичному впровадженню сучасних реабілітаційних та діагностичних методик, направлених на створення життєвого простору дитини з обмеженням життєдіяльності та її родини в суспільстві. Навчально-методичний посібник розрахований на фахівців: студентів медичних педагогічних вищих навчальних закладів, неврологів, психіатрів, педіатрів, лікарів загальної практики та сімейної медицини, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, психологів, логопедів, спеціальних педагогів.

Сподіваємося, що навчально-методичний посібник «Основи соціальної педіатрії» буде корисним в повсякденній роботі фахівців реабілітаційних установ незалежно від їх відомчого підпорядкування.

Висловлюю щирі слова подяки всім, хто прийняв участь у підготовці та виданні цієї книги.

З питань придбання звертатися за адресою:

040209, м. Київ, вул. Богатирська, 30 Тел. 044-412- 10-68 e-meil: ukrmedcentr@gmail.com

ДЗ «Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України»

Або через форму зворотнього зв'зку на сайті центру.Інші події