ДІЯЛЬНІСТЬ
Медичний центр ТОВ «Центр реабілітації дітей» проводить поглиблену та якісну діагностику патології нервової системи у дітей, в тому числі у дітей з ДЦП для ефективного виконання індивідуальної програми реабілітації та визначення ефективних реабілітаційних заходів.
Банківські реквізити (для укладання договору)
Поточний рахунок UA4232266900000260033000467 08 в ТВБВ № 10026/0143 АТ філії Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк» МФО 322669
Медичний центр Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр реабілітації дітей» оснащений сучасним медичним устаткуванням, необхідним для проведення діагностики та здійснення реабілітації згідно зі світовими стандартами. Поглиблена та якісна діагностика патології нервової системи у дітей, в тому числі у дітей з ДЦП необхідна для ефективного виконання індивідуальної програми реабілітації та визначення ефективних реабілітаційних заходів.

Перелік методик діагностики: елекгроенцефалографія (ЕЕГ); ЕЕГ-відео-моніторинг; електронейроміографія; нейросонографія; допплеграфія судин головного мозку та шиї, периферичних судин; викликані зорові потенціали; електрокардіографія, кардіоінтервалографія; ультразвукове обстеження кульшових суглобів, органів черевної порожнини, нирок та сечового міхура, щитоподібної залози.

Методики медичної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, які використовуються в закладі : фізична терапія: масаж, лікувальна фізкультура, мануальна терапія, балансотерапія, механотерапія, тейпування, методика динамічної пропріоцептивної корекції (костюм «Гравістат») ортопедична корекція (ортезування, етапне гіпсування, підбір ортопедичного взуття), сенсорно-інтегративна терапія, рефлексотерапія, акупунктура, методи біологічно-зворотнього зв'язку (віртуальні реабілітаційні програми). Фізіотерапевтичні процедури, нормобарична гіпокситерапія, механотерапія, теплові процедури (парафін, воск). Методики соціально-педагогічної реабілітації: - нейропсихологічна реабілітація і психотерапія; нейропедагогічна реабілітація. Соціально-психологічна корекція, логопедична корекція, логопедичний масаж, сенсорна кімната, монтесорі-терапія, арт-терапія.

У центрі приймають: невролог, окуліст, психоневролог, педіатр, психолог, логопед, фізичний реабілітолог, рефлекстортерапевт, лікар з функціональної діагностики, лікар з ультразвукової діагностики.

Зв'язок з нами
м. Київ, вул. Богатирська, 30
Пн - Пт: 15:00 до 20:00
СБ-НД: 9:00 до 18:00

вул. Богатирьска, 30
Made on
Tilda